Cele
Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Staramy się przede wszystkim zrozumieć Jego potrzeby oraz potrzeby Jego klientów, tak by jasno określić cele i zadania, które są nam postawione i które mają zostać zrealizowane przez nasze produkty.
Materiały
Kolejnym etapem przy tworzeniu stron www jest zapoznanie się z materiałami posiadanymi przez naszego Klienta, które mają zostać wykorzystane do budowy serwisu. Oczywiście jeżeli ilość materiałów okaże się niewystarczająca możemy uzupełnić je we własnym zakresie.
Projekt
Następnie tworzymy projekt w postaci plików graficznych lub prezentacji, gdzie przedstawiamy do akceptacji proponowaną przez nas szatę graficzną, mapę serwisu oraz sposób nawigacji.
Implementacja
Po zaakceptowaniu projektu przez naszego Klienta, analizujemy jakie technologie będą najwłaściwsze dla jego realizacji i przystępujemy do właściwego tworzenia stron. Na tym etapie realizacji spotykamy się co pewien czas z Klientem w celu przedstawienia mu aktualnych efektów pracy.
Wdrożenie
Po wykonaniu stron możemy umieścić je u dowolnego dostawcy usług internetowych (ISP), bądź też zainstalować je w firmowej sieci lokalnej (Intranecie).
Aktualizacje
Strony www mogą wymagać nieregularnej bądź też okresowo powtarzającej się aktualizacji. Jeżeli istnieje konieczność dokonywania częstych zmian, najkorzystniejszym rozwiązaniem jest wykonanie serwisu który będzie zawierał takie narzędzia, które pozwolą Klientowi na samodzielną aktualizację. Uaktualnianie stron za ich pomocą odbywa się w sposób prosty i nie wymagający specjalistycznej wiedzy informatycznej.
Mogą Państwo również powierzyć dokonywanie zmian na stronach naszej firmie. Oferujemy możliwość współpracy w formie:
- zleceńw tym trybie działania nie stosujemy upustów cenowych,
- stałej
obsługi
działamy w ramach umowy, którą podpisujemy z Klientem na określony czas (pół roku, rok itp.). W tym okresie wszystkie czynności związane z aktualizacją stron www otrzymują stały upust cenowy w wysokości zależnej od czasu trwania umowy.